AZS- info organizacyjne.

Drodzy rodzice, jak wiadomo korzystamy wynajmując boisko na AZS, wiele naszych drużyn gra tam mecze i trenuje, póki nie mamy jeszcze własnego obiektu musimy podporządkować się regulaminom tam panującym.

W poprzednim sezonie po kłotni jednego z rodziców rocznika 2003 z członkiem zarządu chcieli nam wypowiedzieć umowę ale udało się jakoś to ugasić, jesteśmy teraz na świeczniku. Niestety na AZS mają częsty bałagan z rezerwacjami i szatniami ale tego nie przeskoczymy takie są realia.

Prosiłbym wszystkich rodziców głownie ozwracanie uwagi nie tylko naszym dzieciom ale głownierodzicom i dzieciom drużyn przyjezdnych.

Główne sprawy to :

1. Zakaz grania i kopania piłką poza boiskiem sztucznym.

2. Zakaz palenia papierosów i śmiecenia na boisku.

3. Zakazchodzenia w wysokich szpilkach na bieżniprzyboisku sztucznym.

4. W przypadku uwag od pracowników AZS proszę nie kłocić się, tylko problemy i ewentualne sytuacje zgłaszać do Stefana Potockiego.