Obóz letni Twardogóra

Przedstawiamy już dokładną potwierdzoną ofertę jeśli chodzi o obóz letni dla drużyn reprezentacyjnych rocznika 2006 i 2007.

Ośrodek który wybraliśmy jest idealnie przystosowany dla naszych młodych zawodników, podróż nie będzie trwała długo, a na miejscu mamy do dyspozycji pełnowymiarowe boisko trawiaste,boisko typu Orlik ze sztuczną nawierzchnią,oraz kąpielisko z podgrzewaną wodą, nasi zawodnicy będą zakwaterowani w hotelu przy hali widowiskowej.

W związku z tym że musimy na początku maja ustalić dokładny harmonogram treningów na obozie prosimy wszystkich rodziców o zgłoszenia na obóz do końca kwietnia tak abyśmy wiedzieli juz doładną liczbę zawodników, aby dograć harmonogramy oraz zamówić odpowiedni transport.

Link do wirtualnego spaceru po ośrodku:http://www.gosir.twardogora.pl/index.php/gosirtwardogora/wirtualny-spacer

Poniżej oferta:

31 lipca - 7sierpnia 2016 7 nocy( 8 dni )

Twardogóra

zgrupowanie dla Reprezentacji AF Łódź 2006, 2007

31 lipca – 7 sierpnia 2016r. (8 dni, 7 noclegów)

MIEJSCE:TWARDOGÓRAznajduje się w województwie dolnośląskim (ok. 50 km od Wrocławia). Prawie każda miejscowość gminy Twardogóra leży wśród lasów, a cały obszar gminy Twardogóra jest położony wśród Wzgórz Twardogórskich, tzw. Gór Kocich. Nasi zawodnicy zostaną zakwaterowani w obiektachGminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórzei będą mogli korzystać z infrastruktury ośrodka, m.in. stadion piłkarski, boisko Orlik, basen, siłownia, wypożyczalnia rowerów.

ZAKWATEROWANIE:pokoje 3-5 osobowe z łazienkami

WYŻYWIENIE:trzy posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowy obiad)

KADRA TRENERSKA: Piotr Bajdziak, Michał Niedzielski

W PLANIE OBOZU m.in.:

• 2 treningi piłkarskie dziennie
  • zajęcia ogólnorozwojowe
  • zajęcia teoretyczne i odprawy taktyczne
  • mecze sparingowe
  • codzienne korzystanie z kąpieliska wodnego
  • wycieczka do Wrocławia

CENA:1090 zł (8 dni, 7 noclegów)

LICZBA MIEJSC:30

ZAPISY:a.sloniec@akademiapilki.pl

Zgłoszenie mailowe powinno zawierać następujące dane: imię, nazwisko, datę urodzenia dziecka, imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu kontaktowego, ewentualne dane do faktury (jeśli są inne niż wprowadzone w systemie)

W temacie wiadomości należy wpisać:TWARDOGÓRA – imię i nazwisko uczestnika

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.Pełna rezerwacja miejsca następuje po przesłaniu danych uczestnika drogą mailowąoraz zaksięgowaniu wpłaty zaliczki (300zł) na indywidualnym koncie w systemie.

Pełnej wpłaty należy dokonać do 15 lipca. Faktury zostaną wystawione w systemie po dokonaniu płatności (faktura zaliczkowa, a następnie faktura za II ratę).

Wiadomości (utwórz nową)